четвер, 30 листопада 2017 р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Як почуєш – серце завмирає,
Від Сніду наслідки сумні,
 Від нього ліків ще немає,
Тому ми скажем: СНІДу – «ні»!
Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

    

      Здоров'я – одне з основних джерел 

радості, щасливого та повноцінного 

життя. У бібліотеці представлена література

 про СНІД: Знати, щоб вижити.


субота, 25 листопада 2017 р.

Сьогодні в Жданівській ОТГ вшанували пам’ять жертв  Голодоморів 1932-1933, 1921-1922,1946-1947 років в Україні, адже ці події одні з найстрашніших явищ в історії нашої держави. Штучно створений голод забрав життя мільйонів ні в чому невинних людей. Невідома навіть точна цифра жертв цієї страшної трагедії. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати й пам’ятати про них.
   Жителі громади прийшли до пам’ятників жертвам голодомору в с.Жданівка та в с.Качанівка. Там усі присутні згадали події тих чорних років і того горя, якого зазнали наші земляки, та вшанували постраждалих хвилиною мовчання.

   Із промовою виступили староста Сергій Ратушний та секретар сільської ради Наталія Нечипорук, які закликали згадати всіх жертв голодоморів та запалити свічу пам’яті.

четвер, 23 листопада 2017 р.

 День пам'ять жертв Голодомору. Пам'ятаємо!
Вшановуючи пам’ять жертв голодомору  у читальному залі оформлено виставку пам'ять  «Україна пам’ятає, світ визнає»,     присвячена роковинам Голодомору в Україні.

До уваги користувачів представлені книги, що містять архівні матеріали про причини, перебіг і наслідки національної катастрофи українців, розкривають жахливі факти цієї трагедії і на нашій Подільській землі.

середа, 8 листопада 2017 р.

День української писемності і мови

Щороку 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Для народу, що упродовж століть прагнув визнання, мова не просто засіб спілкування, а найголовніша форма ідентифікації.
Пропонуємо до вашої уваги книжково-ілюстровану виставку «Рідна мова- коріння нації»

    Тож будьте грамотними!
І нехай вам «смакують» українські слова!